Praca dla opiekunek w Niemczech 

Mamy wakacje, dla jednych czas odpoczynku, dla innych zaś szansa na dodatkowy zarobek. Jednym z pomysłów na sezonową pracę są wyjazdy do Niemiec w charakterze Opiekunki osób starszych i chorych.

Firmą, która zarówno wyjazdy wakacyjne jak i na dłuższe okresy organizuje od 2004 roku jest Promedica24, rekrutująca personel na terenie całego kraju, m.in. w Barlinku, przy ul. Szpitalnej 4.

Wszyscy Kandydaci, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji mogą liczyć na zatrudnienie na umowę o pracę z polskim pracodawcą, bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz dojazdy do i z Niemiec (za każdym razem), wsparcie ze strony Promedica24 7 dni w tygodniu 24h/dobę.

Zarobki dla opiekunek wahają się w przedziale od 800 do nawet 1100 EUR netto i są czystym zyskiem, bowiem wyjeżdżający nie ponosi już żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo w Promedica24 obowiązuje jasny system podwyżek, które przyznawane są pracownikom po odbyciu określonego stażu za granicą. Dodatkowym źródłem zarobków jest premia za polecanie Kandydatów do pracy w Niemczech. Obowiązuje ona zarówno osoby, które są już zatrudnione, jak i te, które z Promedica24 nie mają podpisanej umowy. Premie wynoszą nawet kilkaset złotych i stanowią doskonałe dodatkowe źródło zarobków.

Umowy w Promedica24 zawierane są nawet od 1 miesiąca w okresie wakacyjnym do 12 miesięcy, a dla sprawdzonych pracowników proponuje się umowy na czas nieokreślony.

Z Promedica24 wyjechało już ponad 3000 opiekunek i pielęgniarek. Poniżej prezentujemy opinie na temat pracy w Niemczech z Promedica24 dwóch z nich: Małgorzaty Jakubczak – Krzyżak z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Brygidy K. z Barlinka.

Pani Małgorzata pracuje w Niemczech w charakterze opiekunki dopiero pierwszy miesiąc, choć do Niemiec wyjeżdżała już wcześniej, Pani Brygida też dopiero rozpoczyna pracę – w Niemczech jest od 2 miesięcy. Impulsem dla obydwu Pań do wyjazdu do Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych były: chęć zdobywania nowych doświadczeń, kontakt z językiem, możliwość poznawania kultury niemieckiej, sprawdzenie siebie w nowej roli, wykorzystując nabyte wcześniej umiejętności opiekuńcze, wychowawcze. Obydwie Panie są bardzo zadowolone ze współpracy, czuły się pewnie i bezpiecznie, przed wyjazdem wiedziały do jakich pacjentów jadą. Pani Małgorzata pozytywnie zaskoczyła się podejściem niemieckiej rodziny, bardzo dobrym przyjęciem i współpracą na co dzień. Docenia dokładnie przekazany zakres obowiązków przez zmienniczkę. „Współpraca z rodziną jest bardzo dobra, zmienniczka bardzo dokładnie mi opowiedziała, wszystko też objaśnił mi syn, rodzina. Jeśli chodzi o relacje, stosunki, są bardzo dobre. To mnie bardzo zaskoczyło.” – dodaje Pani Małgorzata. Relacjami z rodziną i pacjentką mile zaskoczona była także Pani Brygida. Obydwie Panie chwalą sobie postępy w nauce języka a także w nabywaniu nowych umiejętności opiekuńczych. Dodatkowo cenią sobie profesjonalną obsługę samego Biura Promedica24 w Barlinku oraz rzetelne i ludzkie podejście do osób przebywających w Niemczech. Pani Małgorzata czuje się bezpiecznie i będzie polecać Promedica24 innym opiekunkom i paniom, które jeszcze nie wyjeżdżały do opieki w Niemczech. Tę informację oczywiście potwierdza Pani Brygida.

Chcesz być opiekunką? Posłuchaj innych! Wyjedź z Promedica24 – legalnie, bezpiecznie, na umowę o pracę.

Masz pytania: poniżej podajemy dane kontaktowe. Nie zwlekaj!

Promedica24 Biuro Barlinek

Ul. Szpitalna 4

74-320 Barlinek

Tel: (095) 746 01 86, 662 162 069

Biuro otwarte: 9-17

www.promedica24.pl
 

Copyright (c) 2004 Echo Barlinka