CO SIĘ DZIEJE W LIONS CLUB BARLINEK?

* 8.11.03 LC Barlinek odwiedził znany szczeciński himalaista Wojciech Bogusławski. Opowiadał o swoich wyprawach w Himalaje ,prezentując przy dźwiękach orientalnej muzyki jednocześnie  wspaniałe slajdy gór ,ulic Katmandu, świątyń. Lionsi przeżyli cudowne chwile. Poraziła nas biel śniegu ,majestatyczność gór oraz determinacja ludzi niekiedy walczących z żywiołem.

* 30.11.03 odbył się charytatywny bal andrzejkowy. Jak co roku Lonsi przygotowali wiele niespodzianek. Były wróżby, stawianie kabał przez unijne cyganki (w tej roli niezastąpieni Wojtek i Darek), konkurs bajkowy, licytacja prac. LC Barlinek w ramach realizacji programu ,,iskierka” (dzięki licznemu udziałowi balowiczów i ich hojności) zebrał 550 zł i tą kwotę wspomógł dzieci z dziedzic objęte opieką LC B-ek. Pozostałe pieniądze w kwocie 2000 zł przekazano na Państwowy Dom Dziecka w Barlinku. Wszystkim uczestnikom balu Lionsi  serdecznie dziękują za cudowną zabawę.

* Zapraszamy na piknik majowy 1 maja na skwer przed Urzędem MiG od godz. 12.00. Oferujemy: pyszne ciastko, kawę, herbatę i niespodzianki własnoręcznie wykonane przez Lionsów. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na program Iskierka – zbieranie funduszy  na wypoczynek wakacyjny dla dwójki dzieci z Dziedzic. I ty możesz pomóc!

Lidia Kulczycka-Perske

Rzecznik LC Barlinek